GLASSCHEM piotr fiertek sp. k.

Firma GLASSCHEM Piotr Fiertek Sp. K założona w 1998 roku (wcześniej pod nazwą Tenachem Polska) jest oficjalnym i jedynym polskim przedstawicielem linii produktów TENAGLASS® czołowego producenta uszczelniaczy i specjalistycznych mas do produkcji szyb zespolonych firmy TENACHEM® Grupy SOUDAL® ...

 

Więcej ...

MECHANIKA MASZYN

Firma MECHANIKA MASZYN istnieje na rynku europejskim od 20 lat. Nasza działalność to wyspecjalizowany, nieautoryzowany serwis i sprzedaż części do maszyn produkujących szyby zespolone...Więcej ...

ŁĄCZY NAS SZKŁO
Szyby zespolone - produkcja i serwis urządzeń

Obydwie nasze działalności stanowią kompleksową ofertę dla producentów szyb zespolonych, zarówno tych od lat prężnie działających na rynku, jak również rozpoczynających swą działalność w branży.

Klientom stosującym nasze masy do produkcji, oferujemy również serwis urządzeń. Objęte są nim urządzenia dozujące poliuretany, tiokole i hot-melty – bez względu na markę, czy rok produkcji.
Przeprowadzamy uruchomienia, przeglądy oraz remonty tychże urządzeń.

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NAS?

Od wielu lat posiadamy dobrą renomę na rynku, którą zdobyliśmy przez doświadczenie i dbanie o dobre relacje z klientami, a nieustannie poszerzając nasze doświadczenie i wiedzę poprzez uczestnictwo w międzynarodowych targach branżowych, jesteśmy w stanie zdobyć wyspecjalizowane części zamienne do maszyn zgodnie z zapotrzebowaniem.

Osobiście odwiedzamy współpracujące z nami zakłady, aby zapewnić należytą obsługę i pomoc, a nasz wspólny mianownik to kompleksowe zabezpieczenie naszych klientów w produkty i usługi najwyższej klasy.

Jesteśmy uczestnikiem Programu
RZETELNA Firma
Sprawdź naszą rzetelność na
https://wizytowka.rzetelnafirma.pl/9QH9XX97

Kontakt

NIP: 588 247 71 77
REGON: 521173616

tel. (+48) 663 833 334
e-mail: info@glasschem.pl

 


ul. Grunwaldzka 16a

84-230 Rumia


www.glasschem.pl

NIP: 958 033 87 36
REGON: 191642782

tel. (+48) 885 305 111
e-mail: mechanika@glasschem.pl

Szybki kontakt: